RED BOX SPORT

Przedwiośnie z Ligą RED BOX wypełnione jest sporą liczbą imprez.

Przed nami ostatni akt rozgrywek halowych, w których (poza liderem grupy B – Krysławem) nikt nie może być jeszcze pewny swego. Rywalizacja o medale trwa w najlepsze, a gdyż już wszelkie rozstrzygnięcia zapadną, skupimy się na czterech mini-turniejach Pucharu Ligi,  które całkowicie zamkną zmagania Śląskiej Ligi Halowej.

Kilka dni po finalnych zmaganiach „halówki” czeka nas uroczyste zakończenie i wręczenie nagród za sezon zimowy, po czym (niedziela 13 marca) w swoistym „pożegnaniu zimy” na Hali przy ulicy Spółdzielczości będziemy świadkami II Turnieju Old Boyów. Do rywalizacji zawodników urodzonych w roku 1987 (i starszych) nadal można się jeszcze zapisywać, z pewnością będzie to ciekawa (i typowo amatorsko/zabawowa) odskocznia od codziennych trudów ligowych zmagań.

Gdy wszelkie „piłkarskie obowiązki” związane z Halą w Piotrowicach zostaną wypełnione, skupimy się na celu głównym pierwszej połowy 2022 roku, czyli sezonie Wiosna Ligi RED BOX.

Po raz pierwszy w historii, w całości zostanie ona rozegrana nie na popularnym „Rapidzie”, a na obiekcie przy ulicy Boya-Żeleńskiego w Katowicach Kostuchnie. Największą nowością względem rozgrywanej tam w części jesieni będzie zmiana formatu rozgrywania meczy. Tym razem dzięki wymalowanym liniom, obiekt MK Górnik zostanie podzielony na dwa mniejsze boiska wytyczone „na szerokość”. W pełni oddane do dyspozycji zawodników będzie również zaplecze z szatniami i prysznicami. Jeśli chodzi o „sport”, to zgłoszenia przyjmowane są w dwóch kategoriach. Pierwsza – tradycyjna, obejmuje drużyny bez żadnych ograniczeń związanych z przynależnością klubową. Wystąpić w niej może absolutnie każdy zawodnik (musi mieć oczywiście ukończone 16 lat), natomiast druga grupa ekip już takie ograniczenia będzie mieć. Zespoły te nie będą mogły mieć w swoich szeregach ani jednego zawodnika występującego w rozgrywkach PZPN-u w rundzie wiosennej (ligi od C-klasy do Ekstraklasy), swoiste połączenie typowych amatorów z oldboyami na pewno przyniesie dużo większą satysfakcję z kolejnych meczy drużynom nastawionym na „dobrą zabawę”.

Biorąc pod uwagę wszystko powyższe, znajdujemy się w samym środku piłkarskich emocji; serdecznie zapraszamy do kontaktu i wspólnej zabawy w czasie kolejnych imprez organizowanych przez Katowicki RED BOX !

Więcej informacji w kwestii powyższych imprez będziemy podawać na bieżąco, gorąco zachęcamy również do regularnego oglądania naszych materiałów video (Cafe RED BOX, Live, RED BOX Raport).

 

RED BOX SPORT

.

Kontakt: ligakatowice@rbsport.pl

Telefon: 790 204 371 lub 790 224 029

.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług pod linkiem:

https://rbsport.pl/

KONTAKT:

RED BOX KATOWICE
ul. Bukowa 1a (stadion GKS)
40-108 Katowice

TELEFONY:

Adam Komin tel.790 224 029
adam.komin@rbsport.pl

Sebastian Komin tel.730 995 504
sebastian.komin@rbsport.pl

GODZINY OTWARCIA:

Pon – Pt: 10-18
Soboty: 09-13

 

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: lokalnapilka.pl

 

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO “LOKALNA PIŁKA” OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) – DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) – Sławków 
  • STUDIOBO.PL (oprawa graficzna Waszej drużyny) tel: 539 957 493, mail: biuro@studiobo.pl

 

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

 

  Sengam Sport slaskisport.tv