0:5   LKS Pogoń Imielin

W meczu RKS-u z Pogonią Imielin padło pięć bramek. Wszystkie strzelili goście. Znowu na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Antoni Turczyński.

Mecz praktycznie bez historii. Gospodarze na początku spotkania stworzyli sobie bardzo dużo sytuacji, ale byli nieskuteczni. Jak na złość nic nie chciało wpaść do bramki gości. Piłkarze z Imielina raz wyszli z akcją, ale za to skutecznie i w 22 minucie Antoni Turczyński wyprowadził Pogoń na prowadzenie. Tak zostało do przerwy.

To, że goście lepiej grają drugie połowy pokazali w Grodźcu (podobnie jak i ostatnio w meczu domowym z CKS Czeladź). Już w 54 minucie było 0:2. Bramkę z rzutu karnego zdobył Turczyński. Gospodarze próbowali atakować, ale nic z tych ataków nie wynikało. Za to kolejne trzy bramki strzelili goście (68 minuta Jacek Moskal, 81 minuta Szymon Malcher i 86 minuta Piotr Nocoń). Pewna wygrana gości, którzy inkasują ważne dla siebie trzy punkty.

RKS GRODZIEC – POGOŃ IMIELIN   0:5 (0:1)